Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA20285162
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,60 RON
Valoare atribuită
277,60 RON
Data publicării
09.05.2018 11:50
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,60 RON

din 277,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.