Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET BARCA PNEUMATICA SEAHAWK 3 68380NP
- Număr anunț
- DA20298076
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 34520000-8 · Ambarcatiuni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318,49 RON
- Valoare atribuită
- 318,49 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 10:44
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
318,49 RON
din 318,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro