Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 28,1% sub estimat

VIDAS FT4 *

Număr anunț
DA20294733
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
38434520-7 · Analizoare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.037 RON
Valoare atribuită
746 RON 28,1% sub estimat
Data publicării
10.05.2018 08:55
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746 RON

din 1.037 RON estimat 28,1%

Adjudecat la 71,9% din estimat · economie 291 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.