Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII LA ECHIPAMENTE CARDMAIL 3000
- Număr anunț
- DA20275011
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
- Cod CPV
- 71340000-3 · Servicii integrate de inginerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.454,05 RON
- Valoare atribuită
- 9.454,05 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 14:23
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.454,05 RON
din 9.454,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro