Atribuită Cumpărare directă

Materiale sportive sectia handbal

Număr anunț
DA36199387
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.176,47 RON
Data publicării
25.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.176,47 RON