Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banci fonta

Număr anunț
DA20268246
Autoritate contractantă
COMUNA STANISESTI (CUI 4670216)
Furnizor / câștigător
STĂNESCU GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38002033)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
08.05.2018 11:07
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.