Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de supraveghere video stradal

Număr anunț
DA20299938
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
VHE SERVICE SRL (CUI RO32851854)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.845 RON
Valoare atribuită
47.845 RON
Data publicării
10.05.2018 11:44
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.845 RON

din 47.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.