Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipament si materiale sportive

Număr anunț
DA20280016
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2845575)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.237,82 RON
Valoare atribuită
2.237,82 RON
Data publicării
09.05.2018 09:04
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.237,82 RON

din 2.237,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.