Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform oferta Nr. 304/24.07.2024 lot2

Număr anunț
DA36199551
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.393 RON
Data publicării
25.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.393 RON