- Număr anunț
- DA20293212
- Autoritate contractantă
- Institutul de Investigare a Crimelor Comunismului si Memoria Exilului Romanesc (CUI 26282150)
- Furnizor / câștigător
- ATELIER CORNESCU SRL (CUI ro29847462)
- Cod CPV
- 39298700-4 · Trofee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.365,56 RON
- Valoare atribuită
- 2.365,56 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 17:33
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.365,56 RON
din 2.365,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro