Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet materiale constructii

Număr anunț
DA20282981
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TIPAR (CUI 29051819)
Furnizor / câștigător
AUTOAGRO - MECANICA SRL (CUI 6112208)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.561 RON
Valoare atribuită
3.561 RON
Data publicării
09.05.2018 10:46
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.561 RON

din 3.561 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.