Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale constructii
- Număr anunț
- DA20282765
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SINTEA MARE (CUI 29051762)
- Furnizor / câștigător
- AUTOAGRO - MECANICA SRL (CUI 6112208)
- Cod CPV
- 44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.757,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.757,50 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 10:39
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.757,50 RON
din 2.757,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro