Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari de refacere a fatadei

Număr anunț
DA20280783
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
SANDECO SRL (CUI RO17171587)
Cod CPV
45442110-1 · Lucrari de vopsire a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.765,41 RON
Valoare atribuită
4.765,41 RON
Data publicării
09.05.2018 09:35
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.765,41 RON

din 4.765,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.