Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole birotica

Număr anunț
DA36200318
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
118,18 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,18 RON