Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie tabla inox 2mm

Număr anunț
DA20295076
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI RO1568611)
Cod CPV
44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.203,84 RON
Valoare atribuită
2.203,84 RON
Data publicării
10.05.2018 09:08
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.203,84 RON

din 2.203,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.