Ofertă acceptată
Cumpărare directă
45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Număr anunț
- DA20291490
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- VAMA DESIGN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34731897)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.875,60 RON
- Valoare atribuită
- 21.875,60 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 15:16
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.875,60 RON
din 21.875,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro