Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE FUNCTIONARE CAZAN INCALZIRE si REPARATIE CAZAN INCALZIRE
- Număr anunț
- DA20253344
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA PENTRU ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR (CUI 14783794)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI RO19222172)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.871,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.871,80 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 11:31
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.871,80 RON
din 1.871,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro