Atribuită Cumpărare directă

Sistem bariera auto

Număr anunț
DA36200771
Autoritate contractantă
EURO APAVOL SA (CUI 27778056)
Furnizor / câștigător
IT ALARM S.R.L. (CUI 25872790)
Cod CPV
45233280-5 · Instalare de bariere rutiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
52.294,05 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.294,05 RON