Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fir diamantat, constructie speciala pentru taiere piese din fonta/otel fara fluid de racire.

Număr anunț
DA20303267
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
MTA GROUP INTERNATIONAL SRL (CUI RO7936941)
Cod CPV
42675000-8 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea materialelor dure (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.360 RON
Valoare atribuită
45.360 RON
Data publicării
10.05.2018 13:33
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.360 RON

din 45.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.