Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANO SUSHI CLOTH * 30 BUC

Număr anunț
DA20296745
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI (CUI 4541858)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
39525100-9 · Carpe de sters praful (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,12 RON
Valoare atribuită
89,12 RON
Data publicării
10.05.2018 10:04
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89,12 RON

din 89,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.