Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare garnituri de cauciuc.
- Număr anunț
- DA20287644
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- ARTECA JILAVA SA (CUI RO480871)
- Cod CPV
- 19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.717 RON
- Valoare atribuită
- 22.717 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 13:07
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.717 RON
din 22.717 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro