Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICINA MUNCII CURSURI: FORMATOR, COMUNICARE IN LB. ENGLEZA

Număr anunț
DA20270664
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
Furnizor / câștigător
CLINICAL MEDMUN SRL (CUI 32053453)
Cod CPV
85100000-0 · Servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
08.05.2018 12:11
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.