Ofertă acceptată Cumpărare directă

75112100-5 Servicii administrative privind proiectele de dezvoltare (Rev.2)

Număr anunț
DA20299069
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
PERFORMS HVR CONSULTING SRL (CUI RO29460163)
Cod CPV
75112100-5 · Servicii administrative privind proiectele de dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
10.05.2018 11:15
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.