Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimentatie

Număr anunț
DA20295462
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
Furnizor / câștigător
Centrul de Caritate si Învatamânt Reformat Bod Peter (CUI RO13532115)
Cod CPV
55511000-5 · Servicii de cantina si alte servicii de cafenea cu clientela restransa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.610,09 RON
Valoare atribuită
7.610,09 RON
Data publicării
10.05.2018 09:22
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.610,09 RON

din 7.610,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.