Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare interna Alba Iulia 10mai-12mai

Număr anunț
DA20293021
Autoritate contractantă
INSTITUTUL EUROPEAN DIN ROMANIA (CUI 12178517)
Furnizor / câștigător
GTS international Romania SRL (CUI RO15226775)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,94 RON
Valoare atribuită
311,94 RON
Data publicării
09.05.2018 16:53
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 17:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,94 RON

din 311,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.