Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet de formare al Responsabililor cu Protectia Datelor (DPO)-(CIPP/E & CIPM) --Fin baza
- Număr anunț
- DA20289121
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DELOITTE AUDIT SRL (CUI 7756924)
- Cod CPV
- 80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.074,63 RON
- Valoare atribuită
- 11.074,63 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 13:57
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.074,63 RON
din 11.074,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro