Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scop Autoclavabil cu unghi de 30 de Grade, compatibil cu aparatul aflat in dotare Conmed Linvatec

Număr anunț
DA20294075
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL (CUI RO17177202)
Cod CPV
38600000-1 · Instrumente optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.550 RON
Valoare atribuită
13.550 RON
Data publicării
10.05.2018 08:22
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.550 RON

din 13.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.