Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Telmisartan Mylan 40mg x 30cpr (TELMISARTANUM)
- Număr anunț
- DA20269851
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,70 RON
- Valoare atribuită
- 123,60 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 11:49
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,60 RON
din 123,70 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.