Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGR ROLA FAX 210MMX30M/6,30 M

Număr anunț
DA20295682
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988,68 RON
Valoare atribuită
988,68 RON
Data publicării
10.05.2018 09:29
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

988,68 RON

din 988,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.