Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse materiale

Număr anunț
DA20301293
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI RO29580330)
Cod CPV
39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.995 RON
Valoare atribuită
1.995 RON
Data publicării
10.05.2018 12:30
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.995 RON

din 1.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.