Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE

Număr anunț
DA20290538
Autoritate contractantă
COMUNA PETRESTII DE JOS (CUI 5507056)
Furnizor / câștigător
MESIADA PRODCOM SRL (CUI RO4924128)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338,65 RON
Valoare atribuită
338,65 RON
Data publicării
09.05.2018 14:42
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

338,65 RON

din 338,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.