Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de reparatii si intretinere

Număr anunț
DA20282136
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET BUZAU (CUI 27425640)
Furnizor / câștigător
LM TRANS INSTAL SRL (CUI 15204688)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.000 RON
Valoare atribuită
49.000 RON
Data publicării
09.05.2018 10:20
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.000 RON

din 49.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.