Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT DE AER CONDITIONAT 9000 BTU INVERTER MIDEA BLANC MSMAAU-09HRDN1 CU INSTALARE STANDARD

Număr anunț
DA20292001
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
CLIMA ZONE SRL (CUI RO26447984)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638,66 RON
Valoare atribuită
1.638,66 RON
Data publicării
09.05.2018 15:35
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638,66 RON

din 1.638,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.