Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza la anumite obiective din Municipiul Suceava nr anunt ADV1007587

Număr anunț
DA20272608
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
PREVENT INTELIGENT SECURITY SRL (CUI RO30456980)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.196,16 RON
Valoare atribuită
361.196,16 RON
Data publicării
08.05.2018 13:10
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361.196,16 RON

din 361.196,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.