Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII cf comanda nr.15639/25.07.2024

Număr anunț
DA36202094
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.300,01 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
26.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300,01 RON