Atribuită Cumpărare directă

Memorie USB Kingston DataTraveler Exodia 64GB USB 3.2

Număr anunț
DA36202132
Autoritate contractantă
Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
174,20 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,20 RON