Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru intretinere

Număr anunț
DA20262017
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
32572000-3 · Cabluri de comunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614,60 RON
Valoare atribuită
614,60 RON
Data publicării
07.05.2018 16:07
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

614,60 RON

din 614,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.