Atribuită Cumpărare directă

Usa

Număr anunț
DA36202233
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Furnizor / câștigător
MIMP WINDOR S.R.L. (CUI 17455627)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.935 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.935 RON