Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare si montare jaluzele verticalecf comanda nr.15620/24.07.2024

Număr anunț
DA36202234
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
Furnizor / câștigător
SIRINO SRL (CUI 4462770)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.727 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
26.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.727 RON