Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de organizare de evenimente (concursuri tematice) pentru implementarea masurilor educative
- Număr anunț
- DA20269052
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.442,20 RON
- Valoare atribuită
- 130.442,20 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 11:28
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.442,20 RON
din 130.442,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro