Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de concepere si organizare tematica profesionala pentru sesiuni de formare, inovare sociala

Număr anunț
DA20283394
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
Furnizor / câștigător
SC Lead Solutions SRL-D (CUI 32877250)
Cod CPV
80521000-2 · Servicii privind programele de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.242 RON
Valoare atribuită
8.242 RON
Data publicării
09.05.2018 10:59
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.242 RON

din 8.242 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.