Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE APARAT DE SPALAT CU PRESIUNE HD 5/15

Număr anunț
DA20281416
Autoritate contractantă
R17432100 OCOLUL SILVIC MUNICIPAL BAIA MARE - R.A.
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
466,34 RON
Valoare atribuită
466,34 RON
Data publicării
09.05.2018 09:58
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

466,34 RON

din 466,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.