Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii antrenament cai si calareti si asistenta veterinara

Număr anunț
DA20291394
Autoritate contractantă
Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
Furnizor / câștigător
C & T HORSE CORPORATION SRL (CUI 36815765)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.440 RON
Valoare atribuită
6.440 RON
Data publicării
09.05.2018 15:12
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.440 RON

din 6.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.