Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etansare Mecanica IPL (pompa WILO IPL 32/110 - 0.55/2)
- Număr anunț
- DA20299717
- Autoritate contractantă
- TERMO CRAIOVA SRL (CUI RO30818118)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.833,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.833,48 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 11:37
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.833,48 RON
din 1.833,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro