Atribuită Cumpărare directă

Lucrari montare parapeti, indicatoare rutiere

Număr anunț
DA35157893
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Furnizor / câștigător
BADOM GEOTEX SRL (CUI 28144952)
Cod CPV
45233290-8 · Instalare de indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
385.418,98 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385.418,98 RON