Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MORCOVI TR. KG C.I VRAC NUMAR DE REFERINTA: 04346 PRET DE CATALOG: 3,11 RON / Unitate de masura UN
- Număr anunț
- DA20314083
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15,55 RON
- Valoare atribuită
- 15,55 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 11:21
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15,55 RON
din 15,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro