Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie crotalii pentru crotaliere caini fara stapan

Număr anunț
DA20311298
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
CARPATIC DEPO VET SRL (CUI RO32165481)
Cod CPV
03340000-6 · Crotalii pentru animale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276 RON
Valoare atribuită
276 RON
Data publicării
11.05.2018 09:57
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276 RON

din 276 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.