- Număr anunț
- DA20307371
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- SZILVESZTER COMPROD SRL (CUI RO3128161)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,10 RON
- Valoare atribuită
- 179,10 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 15:58
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,10 RON
din 179,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro