Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REPARATII MOTOCOSITOARE SI MOTOFIERASTRAU

Număr anunț
DA20305368
Autoritate contractantă
Comuna Cosmesti (Primaria Cosmesti) (CUI 3655943)
Furnizor / câștigător
ULMTEC DAC SRL (CUI RO20921638)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602,52 RON
Valoare atribuită
602,52 RON
Data publicării
10.05.2018 14:41
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602,52 RON

din 602,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.