Ofertă refuzată Cumpărare directă

SEMINTE GAZON UMBRA 1 KG

Număr anunț
DA20292844
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03117200-6 · Seminte de plante cu utilizare specifica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,75 RON
Valoare finală
100,75 RON
Data publicării
09.05.2018 16:28
Data finalizării
11.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.